Vážení zákazníci, od 24.12.2021 do 14.01.2022 je náš sklad uzavřen z důvodu inventur. Není možné rozesílat zásilky s objednávkami, které přijdou v tomto období. Došlé objednávky budeme rozesílat 15.ledna 2022 postupně dle pořadí. Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za dosavadní spolupráci v roce 2021 a současně Vám i Vašim blízkým popřáli klidné svátky vánoční, zasloužilý odpočinek ve dnech volna a samozřejmě vše nejlepší a pevné zdraví do nastávajícího roku. Kolektiv Hudetz.s.r.o.
  •  Doprava ZDARMA nad 3000 Kč
  •  Expedice následující pracovní den
  • Nejnižší ceny na internetu
  • 25 000 položek skladem

Úvod Tipy na zahradu Vylaďte si interiér a zahradu do luxusního looku!

Vylaďte si interiér a zahradu do luxusního looku!

Moderní zahradaJaro je již tady a první sluneční paprsky dopadají skrze naše zahrady a balkony do interiéru. Vytváří tak jedinečnou atmosféru, kterou je třeba podpořit.

Už jste se zamysleli, do jakého stylu letos převléknete interiér, zahradu či balkon? Pokud ne, pak je právě ten nejvyšší čas.

Díky moderním květináčům a truhlíkům, které dokonale sladíte, se stane vyzdobený domov perfektním místem pro rodinnou pohodu i slavnostní okamžiky s přáteli.

Krása, pramenící z jednoduchosti

Květináč CUBEOslňte květináči, které přes svůj zdánlivě jednoduchý design povýší styl vašeho exteriéru, ale i interiéru. To vám přinesou květináče CUBE, ve kterých vyniknou barevné kytičky, ale i bylinky. Na první pohled vypadají jako hliněné či kameninové, ale zdání klame! Díky jedinečnému výrobnímu procesu se jim pouze podobají. Díky tomu vynikají lehkostí, které nezatíží balkony a terasy. A zároveň odolností, na které si ani špatné počasí jen tak nepřijde. 

Balkonům a terasám budou slušet pelargonie, surfinie, petunie, fuchsie, lobelky a další druhy. Některé rostlinky se nebojí ani stinných míst, například netykavka, zvonek, hortenzie nebo begonie.

Elegantní vládci prostoru

Ve větších rozměrech se stanou elegantními vládci prostoru, díky kterém můžete zahradu nebo balkon rozčlenit na různé segmenty. Lehce se zde zabydlí a zapustí kořínky jasmín nebo venkovní ibišek, který prostor zasype bohatými květy. Skvěle se zde budou cítit i citrusy nebo olivovník

Vyměňte hrany za ladné křivky

Květináč RONDOKulaté květináče se stanou dalším prvkem, které posunou styl vašeho exteriéru zase o kousek výš. Padnou nejenom menším kytičkám, ale také bylinkám.

Květináče RONDO jsou vládci imaginace. Kdeže, žádný beton ani hlína, který byste na první pohled odpřísáhli, ale plast. Takže postupně mohou zdobit jakékoliv místo, aniž by vás jejich přemístění stálo veškeré síly.

 

Zkuste si vypěstovat bylinky a koření. Ať už to bude petrželka, bazalka, pažitka, tymián, rozmarýn, oregáno, máta či levandule. A převislé jahody, rajčátka nebo papričky vás nelákají?

Na co se při výběru truhlíků zaměřit?

Truhlík SAHARAZaměřte se na design! Skvělé designové kousky představují také květináče a truhlíky s dekorem. Třeba jako květinový obal SAHARA, skládající se z vrchního děrovaného obalu, do kterého ladně zapadá plný květináč, který rostlinkám rozhodně bude slušet.

Pokud jste příznivci naopak jemnějšího designu pak u vás najdou své místo rostlinky a bylinky v nádobách s jemným strukturovaným designem. Tam vyniknou nejenom zelené listy bylinek, ale také barevné květy ostatních rostlin.

Nestárnoucí květináče a truhlíky

Designové květináče jsou nadčasové. Po dlouhé roky budou atraktivním prvkem, který ozdobí nejen interiér, ale i exteriér. A nezradí ani vás, ani rostlinky. Vychutnejte si tak jedinečný styl domova při relaxaci, ale také při rodinných sešlostech a oslavách, které tak budou mít jedinečný styl

Kontaktujte nás

HUDETZ s.r.o.

(sklad vč. kanceláře)
Červená Voda 101
561 61  Červená Voda

 

objednávky, dotazy a připomínky

mob.: +420 775 500 648, email: objednavky@hudetz.cz

fakturace – p. Hudetzová

mob.: +420 608 830 920, email: ahudetzova@hudetz.cz